Biz Kimiz?

Çağın teknoloji üstünlüğünden faydalanarak tasarladığımız bu dünya siz değerli müşterileri ihtiyaçları dahilinde yeni firmalar ile tanıştırmaya geliyor. Sitemizi bireysel kullanıcıların ve kurumsal iş ortaklarının ihtiyaçlarını belirleyerek teknolojik alt yapımızda sizlere güven içinde hizmet verebilmek için hiçbir önemli detayı atlamadan adım adım oluşturduk. Yapı ve hizmet sektörüne dair tüm ürün ve hizmet ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bu sistemde yeni profesyönellerle tanışıp, hızlı teklifler verip ihalelere girerek ticaretinizi uygun fiyatlarla zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Üyeliğiniz aktive olduğu andan itibaren siteye aktif kullanıcı olarak giriş yapıp müşterilerin iletişim bilgilerine ulaşarak temasta bulunabileceksiniz. Ayrıca adroid ve ios uyumlu olan sitemizi cep telefonunuza indirerek her an hesabınızı kontrol edip, mevcut fırsatlardan haberdar olabileceksiniz. Piyasanın güncel fiyat dengesinden haberdar olup ileriye yönelik analizler oluşturabileceksiniz. Hedef kitlenizdeki firmalarla daha kolay iletişim kurarak, kendinize daha geniş pazar yaratacak sonrası için alternatiflerinizi arttıracaksınız. Dahası sizin ve firmamızın daha yukarılara ve inovatif boyutlara taşınması adına reklamınızı yapmış olacaksınız.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektörünün önde gelen arama motorları arasında hatırı sayılır bir konum elde ederek varlığımızdan tüm Türkiye’yi haberdar etmek, sizleri ve sitemize yeni müşterilerle buluşturarak bir adım daha ileriye taşımak alernatif firma olan B firması hakkında da bilgimiz ve bağlantı kurarak her duruma hazırlıklı olmuş olacaksınız. Aslında biz firmalarınızın bilinirliklerini şuan ki durumdan çok daha ileriye taşımayı size sunuyoruz. Sizlerde piyasada firmanızın garantiliğini daha da güçlendiriyorsunuz. Bunu şöylede düşünebiliriz; biz size bir balon veriyoruz sizlerde tüm bu saydıklarımız ile balonu şişirmeye başlıyorsunuz. Balonu şişirdikçe büyüyorsunuz. Bir diğer önemli konuya gelelim, bir işin bitmesi için gereken süre belirli ama bizim elimizde bu işi istenen günde tamamlayacak eleman yok, daha da kötüsü bulamadığımızı farz edelim. İş verenler ve iş arayanlar arası bir sirkülasyon sağlamak adına personel kısmını da sizler için buraya ekledik.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize ihtiyaçlarını doğrultusunda; Şeffaf güvenilir, kolay ve hızlı bir iletişim ortamı yaratarak, satısı ve alıcıların yapı malzemesi, ürün tedariği, personel temini, teklif vermek gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına bir döngü oluşturduk.